Sipariş, üye tarafından belirtilen teslimat adresine kargo tarafından teslim edilir.

Kargo tarafından belirtilen teslimat süreleri 5 işgünüdür.

Tüm gönderiler, Kargo tarafından belirtilen adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. (Hediye olarak göndermek istediğiniz ürün/ler, Hediye Teslimat Bilgileri formunda belirttiğiniz kişi ve adrese gönderilir.) Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılmaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Siparişinizi hediye olarak göndermek istiyorsanız, fatura ve sevkıyat adresinizi ayrı ayrı girmeyi unutmayınız.

Teslimatın gecikmesinde en sık karşılaşılan sebep; adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Bu nedenle lütfen ürününüzün teslim edilmesini istediğiniz adresi tam ve doğru olarak giriniz.

Kargo paketi teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalı ve firmamız bu konuda e-posta veya belirtilen telefonlar vasıtasıyla bilgilendirilmelidir.

Sipariş ettiğiniz ürünün belirtilen süre içinde teslim edilmemesi veya siparişle ilgili başka bir sorun yaşamanız durumunda, [email protected] e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri Yetkilisine bilgi verebilir veya 0216 412 72 13 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.