OPTİMİST DİA Dijital İçerik Ajansı

Ne Yapıyoruz?

Dünya değişiyor. Şirketlerin iş yapma biçimleri gibi bu işleri anlatma yöntemleri de değişimin vazgeçilmez bir parçası. Kurumlar web siteleri, blogları ve sosyal medya kanalları aracılığıyla yeni dönemdeki konumlarını, sektörlerindeki gelişmeleri, ürün ve hizmetlerini paydaşlarına ilk elden aktarıyor. 20 yıldır Türkiye’de iş dünyası ve yeni ekonomi alanındaki en özgün yayınları üreten Optimist, yeni oluşturduğu Dijital İçerik Ajansı birimi Optimist DİA ile kurumunuzun her tür içerik ihtiyacını yeni dönemin koşullarına uygun olarak sizin için hazırlıyor. Blog yazıları, infografikler, röportajlar ve video röportajlarla kurumsal blogunuzdan dijital kurumsal derginize her tür içerik ihtiyacınızı profesyonel kadrosuyla karşılayan Optimist’le mesajınız doğru kitleye doğru biçimde ulaşıyor. THY’den General Electric’e, Koç Sistem’den TEB’e Türkiye’nin önde gelen kurumlarına yayın ve içerikleriyle hizmet veren Optimist’in katkısıyla dijital içerik dünyasında da artık bir adım önde olacaksınız. Harvard Ten Must Reads serisinden TED Kitaplığı’na dünyaca ünlü yayıncıların başucu kitaplarını Türkçeye kazandıran Optimist, kurumsal yayıncılık alanındaki tecrübesini de sizin için seferber ediyor. Optimist kurumunuzu dijital dünyanın en kaliteli içerik sağlayıcısına dönüştürüyor.

İçerik Konularımız

20 yıllık yayıncılık tecrübemiz ve dünyayı yakından izleyen gazeteci, editör, çevirmen, tasarımcı, yazar ve araştırmacılardan oluşan profesyonel kadromuzla,
gibi yeni ekonominin tüm alanlarında yetkin birikimimizi sizin için etkileyici, özgün içeriklere dönüştürüyoruz.

Blog İçerikleri

Kurumunuza özel oluşturacağımız paketlerle sunacağımız blog yazıları, röportajlar ve infografiklerden oluşan düzenli içeriklerle web sitenize trafik artacak, kurumsal blogunuzla fark yaratacaksınız.

White Paper ve Raporlar

Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda spesifik alanlara yönelik rapor ve white paper’larınızı, o alanda dünyada ve Türkiye’de yaşanan gelişmeleri yakından izleyen ekibimiz sizin için kaliteli bir görsel malzemeyle hazırlıyor.

Dijital Dergi

Kurumunuza özel belli periyotlarla yayınlanacak online derginizle dünyadaki değişimleri paydaşlarınıza ulaştıracak, kaliteli kurumsal yayınınızla itibarınıza katkı sağlayacaksınız.

CEO Konuşma Metinleri

İş hayatının yoğun gündeminde katılmanız gereken ama hazırlanmaya vakit bulamadığınız konferans ve paneller için CEO konuşmalarınızı hazırlıyoruz.