Kişisel Gelişim
KİTAPLAR > Yaşam Sanatında Ustalaşmak

Yaşam Sanatında Ustalaşmak

Yazar: Benjamin Zander - Rosamund Stone Zander
Çeviri: Evin Kantemir
Yayına hazırlayan: Zeynep Hale Akman
Kapak tasarımı: Akın Gülseven
Sayfa Sayısı: 236
Baskı Yılı: 1.Baskı: Ocak 2013 İst.
ISBN: 978-605-4538-70-6
 • GÖZ AT

 • Kitaba ait basın bültenleri, haber küpürleri
  Olasılıklar evrenine yelken açmanın zamanı geldi!

  “Alışılmamış türden bir ‘nasıl yapmalı’ kitabı var elinizde. Rekabetçi bir dünyada engelleri aşarak ilerleme stratejileri sunan ‘nasıl yapmalı’ kitaplarının tersine bu kitabın amacı okurun mücadele dünyasından çıkarak sonsuz olasılıklar evrenine yelken açmasına yardımcı olmaktır. 

  Gündelik yaşamda bizi engellediğini düşündüğümüz birçok koşulun sadece varsayımlarımızın çerçevesinden bakıldığında öyle göründüğünü öne sürüyoruz. Aynı koşulları başka bir çerçeve içinde ele aldığımızda yeni yolların açıldığını görürüz. Doğru yolu bulursanız olağanüstü başarılar günlük yaşamınızın bir parçası haline gelir. Kitabın her bölümünde bu yaklaşımın başka bir yönünü sunuyor ve sonsuz imkânları hayatınıza taşımanın yeni bir yolunu tarif ediyoruz.” 

  “Zander’lerin kitabı hayatıma sonsuz olasılık kapılarını açtı. Bu kitabı okuduğumdan beri her günüm mükemmel geçiyor. Kitapta kurumsal ve politik yaşamla ilgili olağanüstü çıkarımlar yapılmış.”
  -Warren Bennis, Güney Kaliforniya Üniversitesi İşletme Profesörü 

  “Olasılık Sanatı’ndan yayılan tutkulu enerji her okuru kendini geliştirmeye ve potansiyelini gerçekleştirmeye yönelten gerçek bir kuvvet.”
  -Klaus Schwaub, Dünya Ekonomik Forumu Kurucusu ve Başkanı