Yönetim ve Liderlik
KİTAPLAR > İşveren Markası

İşveren Markası

Yazar: Türker Baş
Yayına hazırlayan: Cemal Engin
Kapak tasarımı: Nermin Uçar Vatan
Sayfa Sayısı: 168
Baskı Yılı: 1. BASKI: Mart 2011 İst.
ISBN: 978-605-5655-78-5
 • GÖZ AT

 •  Bu kitabın e-kitap versiyonu bulunmaktadır.

  Kitaba ait basın bültenleri,

  Yüksek Nitelikli Çalışanları Çekmenin ve Elde Tutmanın Anahtarı

  Bu kitabı okuduktan sonra;


  "Marka konusunu yoğun tartıştığımız son on senede İşveren Markası'na fazla yer açmamış olmamıza şaşırdım. Bunu gündeme taşıdığı için Türker Baş’ı kıskandım. Özünde karmaşık olan marka konusunu ele alırken kullandığı net ve yalın dili beğendim. Sektör adına mutlu oldum."

  —Güven Borça, Marka Danışmanı


  "Bu değerli eser, açık ve net bir anlatımla konuyu bütünsel olarak anlatıyor, İşveren Markası Yönetiminin ne olduğunu ve başarılı uygulamanın adımlarını tarif ediyor. Bu yeni kavrama yöneticilerin eğilmesi son derece önemli. Bu kitaptan her yöneticinin, özellikle de İK yöneticisinin öğreneceği çok şey var. Kendi adıma, kitabı okurken çok yararlandığımı söyleyebilirim."

  —Prof. Dr. İbrahim Kavrakoğlu, Kavrakoğlu Management Institute


  "Kurumlarını geleceğe hazırlamak isteyen yöneticiler ve liderler için çok değerli bir kaynak.  Entelektüel sermayenin ve insan kaynaklarının öneminin arttığı bir dönemde, Türker Baş’ın çizdiği yol haritası etkili bir reçete sunuyor."

  —Dr. Yılmaz Argüden, ARGE Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı


  "Türker Baş, işletmelerin karşı karşıya kaldıkları yetenek sorununa nasıl çözüm üretebileceklerini açık bir dille anlatıyor. Kitapta, İK yönetimine stratejik bir boyut katabilecek İşveren Marka Yönetimi yaklaşımı ayrıntılı olarak inceleniyor. Ayrıca yaklaşımın nasıl hayata geçirilebileceği örneklerle açıklanıyor."

  —Tolga AKDAĞ, IC Holding Treysan A.Ş. Genel Müdürü