Marka ve Strateji
KİTAPLAR > Reklamın İyisi

Reklamın İyisi

Yazar: Mehmet Alikişioğlu
Yayına hazırlayan: Mutlu Dinçer
Kapak tasarımı: Bilgi Erdoğan
Sayfa Sayısı: 300
Baskı Yılı: 1. BASKI: Haziran 2012 İst.
ISBN: 978-605-4538-40-9
 • GÖZ AT

 •  Bu kitabın e-kitap versiyonu bulunmaktadır.

  Kitaba ait basın bültenleri,
  Marka Olmak, Marka Yaratmak ve Markaya Değer Katmak İsteyenler İçin!

  “CNN TÜRK’teki ilk programın yayınlanmasından itibaren; piyasadaki; marka, medya ve kampanyalar alanındaki gelişmeleri izliyorum. Tam 120 haftalık bir yayın maratonu bugün de tüm hızıyla devam ediyor.

  Bu süre içinde, üç yüze yakın ulusal ve uluslararası firma yöneticisini, yüzlerce reklam, tanıtım veya halkla ilişkiler ajansı temsilcisini tanımak ve görüşlerinden faydalanmak imkânı buldum.

  Bunun yanı sıra, reklam yaratıcıları, yazarları ve oyuncularıyla çok ilginç diyaloglar yaşadım. Büyük maliyet ve umutlarla başlayan kampanyaların nasıl sonuçsuz kaldığı ya da çok düşük maliyetlerle yapılan kampanyaların bir anda nasıl büyük başarılar kazanabileceğini gördüm.

  Reklamın İyisi, Marka, Medya, Kampanya, Reklam, Pazarlama ve İletişim alanında en yetkili ağızlardan bazen ekran önünde bazen de özel görüşmelerimizde edindiğim faydalı bilgiler ışığında yazıldı.

  En geniş anlamıyla bir kampanyayı, rekabet avantajı yaratacak biçimde yönetmeye çalışan herkesin bilmesi gerekenlerin hepsi bu kitapta toplanmış durumda.”
   
  —Mehmet Ali Kişioğlu