Toyota Tarzı Hizmette Mükemmellik

Paylaş:

Toyota Tarzı Hizmette Mükemmellik

Orjinal Adı: Toyota Way To Service Excellence
Yazar: Jeffrey K. Liker, Karyn Ross
Çevirmen: Ayşe Soydan
Baskı Yılı: Nisan 2018
Sayfa Sayısı: 552

55,00 TL 38,50 TL

%30 İndirimli

Hizmet Şirketlerinde Yalın Dönüşüm

 

Müşterileri mest eden ve kârları artıran başarılı, gerçek bir yalın kültür yaratmanın anahtarı

 

Dünyanın çok satan yalın uzmanı, hizmet tabanlı organizasyonlara Toyota Tarzı ile nasıl yalın olunacağını, değer kazanılacağını ve sonuç alınacağını gösteriyor! 

 

Her seviyedeki hizmet profesyonelleri tarafından okunması gereken bu temel kitap, çok satan Toyota Tarzı serilerindeki ispatlanmış yalın prensipleri alır ve başarı için hizmet kalitesinin elzem olduğu endüstrilere doğrudan uygular.

 

Jeffrey Liker ve Karyn Ross, size ünlü 4P modelini kullanarak organizasyonunuz genelinde yalın uygulamaların nasıl geliştirileceğini gösteriyorlar. İster bir üst düzey yönetici, müdür, danışman veya her gün müşterilerle ilgilenen bir ön saha çalışanı olun, yalının sunduğu bütün avantajlara nasıl sahip olacağınızı öğreneceksiniz.

 

Kılavuzunuz olarak bu kitap ile net bir yalın anlayışı kazanacak ve müşterilerinizin her birini şaşırtıp onları memnun edecek süreçlerinizi ve çalışanlarınızı geliştirmek için gerekli prensipleri, uygulamaları ve araçları keşfedeceksiniz. Bu yerinde test edilmiş teknikler, hizmetlerinizde sürekli iyileştirmeler yapmanıza, operasyonlarınızı düzgünleştirmenize ve müşterilerinize sürekli artan değer eklemenize yardım etmek için tasarlanmışlardır.

 

Sağlık, sigorta, finansal hizmetler ve telekomünikasyonu içeren bir dizi hizmet sektöründeki yalın odaklı başarıların büyüleyici vaka çalışmaları, yalın prensiplerin ve uygulamaların üretimde olduğu kadar hizmette de işe yaradığını göstermektedir.