Paylaş:

Açık Liderlik

Yazar: Kim Barnas - Emily Adams
Baskı Yılı: Eylül 2011
Sayfa Sayısı: 302

25,00 TL 5,00 TL

TÜKENMİŞTİR

"Büyük bir marka veya hatta küçük bir marka için çalışıyorsanız korku içinde olabilirsiniz. Sonuç olarak eğer tepeden gelen komutlarla işleyen bir kuruluşsanız internet arkadaşınız değildir. Size bir tavsiye: Charlene'in yeni kitabından iki tane alın, birini patronunuza verin, diğerini kendinize ayırın."

- Seth Godin,

"Facebook arkadaşınız mı veya Twitter'ı duyunca titriyor musunuz? Beğenin veya beğenmeyin, günümüzün sosyal ağlı dünyasını anlayabilmek için yeni liderlik stratejilerine ihtiyacınız var. CharleneLi'nin bilgi dolu ve pratik kitabı, kumanda ve kontrol çabasını bir kenara bırakıp hükmetme ve fethetme yolunu gösteriyor. Doğru zamanda doğru fikir."

- Rosabeth Moss Kanter,

"Charlene açıkça söylüyor: Açık ol veya öl. Açıklık eğrisinin neresinde olursanız olun Charlene'in kitabı düşünme tarzınızı dönüştürecek ve değişimi tetikleyecek."

- Guy Kawasaki,

"Açıklık ve düzen arasındaki gerilimleri doğrudan ele alan cesur gündemli, cesur bir kitap. Charlene Li, liderlerin bu yeni kültürde gelişmelerine yardım edecek stratejileri ve taktikleri ustaca anlatıyor. Bu kitap her yöneticinin masasında ve her iş okulu sınıfında yer alması gereken bir şaheser."

- Jim Kouzes

 

YAZARA AİT DİĞER YAYINLAR